Kolekcja Helsinki


Kolekcja Helsinky to popularna linia mebli, która może poszczycić się wysoką jakością. Jest wykonany z litego drewna, więc można oczekiwać, że będzie służył trochę dłużej niż niektóre imitacje drewna. W tym dziale znajdziesz luksusowe meble z kolekcji Helsinky, których jakość jest gwarantowana.

Co więcej, teraz możesz mieć kolekcję mebli Helsinky po znacznie obniżonych cenach. Główne zalety kolekcji luksusowych mebli z litego drewna Helsinki to niepowtarzalność stylu, wysoka jakośćmateriału, trwałość nawet przez kilka pokoleń i wreszcie to, że są to meble naturalne. Meble dębowe zostały opracowane i wyprodukowane we współpracy z czołowymi projektantami z Niemiec i Włoch, a przy ich tworzeniu współpracujemy z firmami z Niemiec, Polski i Słowacji.

Wykańcza się ją olejem i woskiem, dzięki czemu produkt końcowy ma doskonałą odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie - dłuższą żywotność. Piękno naturalnej struktury drewna jest w pełni zachowane. Do obróbki powierzchni poszczególnych elementów kolekcji Helsinki używamy wyłącznie renomowanego oleju i bejcy niemieckiej marki Livos. Meble są dostarczane bez oświetlenia, za dodatkową opłatą można je zamówić.

Helsinki inspirace

Product added to wishlist
Product added to compare.