Drewniane krzesła do jadalni


W wielu gospodarstwach domowych jadalnia jest niemal jedynym pomieszczeniem, w którym regularnie spotyka się cała rodzina. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam wspólny czas, kup drewniane krzesła do jadalni o solidnej konstrukcji! To jeden z najpopularniejszych typów krzeseł przeznaczonych do kuchni i jadalni. Zapewniają wyprostowaną pozycję siedzącą, są wygodne i mają długą żywotność. Drewniane krzesła do jadalni z naszej oferty będą sercem Twojej jadalni przez wiele lat!

Krzesła do jadalni z litego drewna w niczym nie przypominają tych, których używali nasi dziadkowie. Dzięki szerokiej gamie kolorów tapicerki i różnorodnych wzorów masz duży wybór! Drewniane krzesła do jadalni wyrabiamy w bardziej subtelnych wariantach, jak również w bardzo designerskich wzorach, które dodadzą blasku nawet najnudniejszym wnętrzom!

Krzesła do jadalni wykonane w całości z drewna

Wśród krzeseł do jadalni o całkowicie drewnianej konstrukcji w naszej ofercie znajdują się na przykład krzesła prowansalskie, imitujące styl francuskiego wiejskiego mieszkania. Jeśli chcesz urządzić całą swoją jadalnię w tym duchu, polecamy zainspirować się kolekcją Provence, w której znajdziesz dodatkowe elementy, takie jak stół, kredens czy cały zestaw jadalniany Provence.

Z tej sekcji polecamy także francuskie krzesła do jadalni z litego drewna, które będą świetnie wyglądać w rustykalnym wnętrzu!

Tapicerowane krzesła do jadalni

Krzesła do jadalni z litego drewna obite skórą lub innym materiałem tapicerskim są symbolem doskonałego komfortu i wygody. Używamy tylko sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów tapicerskich o dużej wytrzymałości. W naszym dziale znajdziesz zarówno krzesła do jadalni, jak i stołki barowe czy skórzane krzesła do jadalni.

Wszystkie drewniane krzesła do jadalni z naszej oferty mają solidną konstrukcję z litego drewna. Najczęściej używamy litego dębu i sosny. Materiały te nadają krzesłom nie tylko ciekawy wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość i stabilność. Wykończenie krzeseł z litego drewna jest ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

O jakości naszych produktów przekonało się już ponad 1000 klientów prywatnych oraz wiele restauracji i pensjonatów.

Mamy ponad 1000 krzeseł w magazynie, więc 80% naszych modeli jest wysyłanych w ciągu 72 godzin!

Product added to wishlist
Product added to compare.