Rozkładane stoły do jadalni


Często zdarza się, że przy stole gromadzi się nas więcej niż zwykle. Niektórzy rozwiązują tę sytuację, używając dodatkowych stołów oraz zapasowych krzeseł i stołków, co jest praktyczne, ale nieszczególnie eleganckie. Mamy dla Ciebie o wiele prostsze rozwiązanie: rozkładany stół do jadalni!

Oczywiście rozkładany stół do jadalni jest idealny dla tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w swojej jadalni, ale przydałoby im się więcej miejsca dla dodatkowych gości. Jest to też świetny wybór dla gospodarstw domowych, w których duży stół do jadalni stanowiłby większą przeszkodę.

System stołów rozkładanych

Sposób, w jaki rokładane stoły do jadalni można powiększyć, jest zawsze dość prosty. Możesz to opanować w ciągu kilku sekund! Prezentację rozkładania stołu możesz zobaczyć na filmie prezentacyjnym.

Czasami nogi stołu posiadają kółka, które zapobiegają niepożądanemu zarysowaniu podłogi podczas przenoszenia stołu. Wielką zaletą stołów rokładanych z naszej oferty jest naprawdę prosty i precyzyjny system rozkładania.

Dlaczego warto wybrać rozkładane stoły do jadalni od Meble Mirek?

  • gwarantujemy oryginalny wygląd
  • używamy 100% naturalnego litego drewna
  • kupując bezpośrednio od producenta, oszczędzasz nawet do 50%
  • stoły rozkładane mają prosty system rozkładania

Dostarczamy stoły do jadalni starannie zapakowane, zazwyczaj rozmontowane, wraz z przejrzystą instrukcją montażu, dzięki czemu montaż w domu będzie dla Ciebie dziecinnie prosty!

Product added to wishlist
Product added to compare.