Łóżka ze schowkiem


Zaletą łóżka ze schowkiem jest jego wysoka wydajność. Łóżko zajmuje tyle samo miejsca, co standardowe łóżko, ale to właśnie schowki tworzą dodatkową przestrzeń do przechowywania. Łóżko takie przyda się szczególnie w mniejszej sypialni lub mieszkaniu. Najczęściej występują dwuosobowe łóżka ze schowkiem ale i jednoosobowe nie jest już zaskoczeniem. W naszej ofercie znajdziesz produkty wysokiej jakości za najniższą możliwą cenę. Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli do sypialni od ponad 20 lat.

Wymiary łóżek ze schowkiem

  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200

Rozmiar materaca jest zawsze podawany jako wymiar, ogólne wymiary łóżka są nieco większe. Istnieje kilka typów otwarcia. Najczęściej otwiera się je od przodu, z boku lub jako szuflady pod łóżkiem.

Rodzaje łóżek ze schowkiem

  1. Łóżko z litego drewna ze schowkiem
  2. Podwójne łóżka ze schowkiem
  3. Pojedyncze łóżka ze schowkiem
  4. Tapicerowane łóżka ze schowkiem
  5. Łóżka Boxpring ze schowkiem

Każdy rodzaj łóżka ma swoje zalety, ale kupując u nas, masz gwarancję, że kupujesz produkt, który stanie się centralnym punktem twojej sypialni. Każdy model jest najpierw testowany, zanim trafi do masowej produkcji. Dzięki własnemu transpotowi i ogromnemu magazynowi mamy szybko dostarczamy każdego typu łóżka.

Product added to wishlist
Product added to compare.