Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Krzesła do jadalni


Lubisz komfort przy dobreym posiłku i czasie spędzonym razem z rodziną? Krzesła do jadalni są jednym z najbardziej pożądanych mebli w jadalniach, zwłaszcza ze względu na ich wygodną konstrukcję i przyjemną tapicerkę. Krzesła do jadalni upiększą twoje pomieszczenie jednocześnie staną się elementem praktycznym, a ich design będzie dominował w całej jadalni. Dzięki krzesłom spędzisz czas w jadalni nie tylko na kulinarnych rozkoszach, ale też poza czasem potrzebnym na jedzenie.

Krzesła do jadalni jako część zestawu

Projektujemy krzesła do jadalni, które pasują do stołów z naszej oferty. Stoły i krzesła z litego drewna pasują do siebie designowo, więc możesz je dowolnie łączyć. Jeśli nie chcesz poświęcać czasu na wybieranie poszczególnych elementów i łączenie ich, możemy polecić kompletne zestawy do jadalni. Zestaw do jadalni z krzesłmi i dębowym stołem łączy krzesła do jadalni w dwóch kolorach. Jest też zestaw, w którym krzesła uzupełnione są klasycznym prostokątnym lub owalnym stołem.

Krzesła do jadalni z podłokietnikami

Bardzo pożądanym modelem jest nowoczesny krzesło Theo II, który jest dostępny w kolorach brązowym, musztardowym żółtym i antracytowym. Jest to nowy produkt w roku 2017, zaprezentowany w Kolonii. Obecnie oferujemy te krzesła w specjalnej obniżonej cenie na rynek czeski i słowacki.

Dostępne jest również designerskie krzesło w kwiaty, które nadaje się do jadalni, salonu lub pokoju dziennego. Będzie się też pięknie wyróżniać jako samodzielny element! Tkanina z kwiecistym wzorem imituje ducha francuskiego życia na wsi w stylu prowansalskim.

Krzesła do jadalni mają miękką i wygodną tapicerkę z wysokiej jakości tkaniny odpornej na ścieranie (do 50 000 cykli). Połączenie wysokiej jakości materiałów i precyzyjnego rzemiosła zapewnia krzesłom do jadalni długą żywotność i inne doskonałe cechy.

Krzesła do jadalni dostarczamy już zmontowane i starannie zapakowane, aby do minimum ograniczyć ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Dlaczego krzesła do jadalni właśnie od nas?

  • krzesła do jadalni mają piękny wygląd, ale są też bardzo wygodne
  • zdobyliśmy prestiżowe nagrody za design w 2013 i 2014 roku
  • możesz wybrać kolor drewna i tapicerki dla każdego produktu
Product added to wishlist
Product added to compare.