Największa oferta mebli z litego drewna! Teraz super rabaty do -19% na prawie wszystko

Stoły do jadalni dla 4 osób


Większość z nas, urządzając jadalnię, jest ograniczona dostępną przestrzenią i oczywiście liczbą osób. Eksperci zalecają jednak, aby wybrać większy stół do jadalni (jeśli oczywiście możesz).

Stół do jadalni dla 4 osób i jego wymiary

Aby nie przeszkadzać sobie nawzajem podczas jedzenia, każda osoba potrzebuje miejsca przy stole o szerokości co najmniej 60 cm i głębokości co najmniej 40 cm. Oczywiście możesz też wybrać stół dla 6 osób dla czteroosobowej rodziny. Po prostu więcej miejsca przy stole wcale nie przeszkadza - wręcz przeciwnie. Jednak rozmiar jadalni nie zawsze na to pozwala. W przypadku stołów dla 4 osób musimy przewidzieć minimalne wymiary 80 x 120 cm (idealne będą 80 x 140 cm lub 90 x 160 cm). W przypadku okrągłego stołu dla 4 osób minimalny wymiar to 100 cm (średnica). Dla dwóch dodatkowych osób idealnie jest dodać 25 cm średnicy. Zdarza się też, że do stołu zasiada kilka osób więcej. Wtedy polecamy rozkładane stoły do jadalni, które po rozłożeniu mogą mieć długość do 200 cm lub 220 cm.

Stoły do jadalni dla 4 osób i ich oferta

Staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, dlatego oferujemy kilka wzorów designu stołów dla czterech osób.

Jedną z opcji jest rustykalny okrągły stół do jadalni. Jego zaletą jest możliwość wyboru średnicy blatu od 80 cm do 110 cm. Okrągłe stoły pięknie wyglądają w dużych pomieszczeniach. Jeśli podoba ci się rustykalny francuski styl, polecamy stół francuski lub stół prowansalski. W obu opcjach masz do wyboru kilka rozmiarów. Owalny stół dębowy, rozkładany stół z kolekcji NICE, stół rustykalny i inne są również odpowiednie dla 4 osób. W przypadku większości stołów z naszej oferty masz możliwość wyboru idealnego rozmiaru blatu. Nasze stoły do jadalni są wykonane z litego drewna, najczęściej dębowego lub sosnowego. Te rodzaje drewna są szczególnie popularne ze względu na ich piękne usłojenie, wysoką wytrzymałość i doskonałą stabilność.

Zestawy jadalne 1+4

Nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na wybieraniu stołu i krzeseł do niego pasujących? Zainspiruj się zestawami do jadalni 1+4, które zawsze posiadają jeden stół i 4 krzesła. Masz naprawdę szeroką gamę zestawów do jadalni do wyboru! Zazwyczaj dostarczamy stoły do jadalni w stanie rozmontowanym, wraz z przejrzystą instrukcją montażu. Montaż możesz wykonać w domu w ciągu kilku minut!

Product added to wishlist
Product added to compare.