Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Designerskie zestawy do jadalni


Designerskie zestawy do jadalni z naszej oferty prezentują się nie tylko pięknym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Staną się one ozdobą pomieszczenia, a jednocześnie zapewnią odpowiedni komfort.

Wszystkie designerskie zestawy do jadalni zawierają stół i krzesła. Ich liczba, wielkość stołu i inne parametry mogą być wybrane przez każdego klienta. Daje ci to wyjątkową możliwość wprowadzania dalszych zmian w już skompletowanych zestawach i dostosowania ich do własnego gustu lub do możliwości przestrzennych Twojego pomieszczenia.

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i produkcją mebli z litego drewna, więc zdążyliśmy dopracować nasze usługi do perfekcji. Nasze produkty mogą poszczycić się prestiżowymi nagrodami za design i wieloma zadowolonymi klientami.

Obecnie produkujemy designerskie zestawy do jadalni z litego drewna w różnych designach i wariantach.

Designerskie zestawy do jadalni i ich warianty

Wszystkie designerskie zestawy do jadalni zawierają stół i krzesła. W przypadku tego typu mebli najważniejsze jest zapewnienie odpowiedniego komfortu, który bierzemy pod uwagę, tworząc projekty mebli. Zestawy do jadalni już na pierwszy rzut oka łączą w sobie wyrafinowany design i praktyczność. Konstrukcja stołu jest zawsze wykonana z litego drewna, najczęściej dębowego lub sosnowego. Krzesła  do jadalni również z litego drewna są tapicerowane skórą lub bardzo wytrzymałą tkaniną.

Zestawy jadalne Design można wybrać w następujących wariantach:

  • Designerskie zestawy jadalne 4+1 - stół i 4 krzesła
  • Designerskie zestawy jadalne 6+1 - stół i 6 krzeseł
  • Designerskie zestawy jadalne 8+1 - stół i 8 krzeseł

Z czego możesz wybierać? Asortyment jest więcej niż różnorodny! Jeżeli zauroczył Cię styl retro mebli z pewnością zainteresuje Cię zestaw do  jadalni retro, w którym znajdziesz stół z litego drewna i krzesła w stylu retro. Miękka tapicerka jest pokryta przyjemnym i trwałym materiałem.

Zestaw do jadalni z fotelami i owalnym stołem jest w podobnym stylu. Dostępny jest też zestaw do jadalni z prostokątnym stołem.

Do mniej przestronnych wnętrz polecamy designerski zestaw do jadalni z kwadratowym stołem i czterema krzesłami w żółtej tapicerce. Idealnie pasuje do mieszkań w bloku, gdzie trzeba liczyć każdy wolny centymetr.

Jeśli lubisz meble w odważniejszych kolorach, polecamy zestaw do jadalni z krzesłami obitymi zieloną skórą.

Dlaczego wybrać zestawy do jadalni z litego drewna Mirek Furniture?

  • Oferujemy designerskie zestawy jadalniane w szerokiej gamie materiałów i wzorów. Produkujemy wysokiej jakości meble i krzesła dębowe i sosnowe, z litego drewna lub tapicerowane.
  • Zrealizowaliśmy wiele projektów i dostarczyliśmy meble do ponad tysiąca zadowolonych klientów, w tym do restauracji i pensjonatów.
  • Za nasze zestawy do jadalni zdobyliśmy prestiżowe nagrody za design.
  • Mamy wystarczającą ilość mebli w magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć je w ciągu 72 godzin.

Nie płacisz niepotrzebnie więcej, kupując od producenta

Product added to wishlist
Product added to compare.