Designerskie zestawy jadalne


Designerskie zestawy jadalniane z naszej oferty mogą pochwalić się nie tylko pięknym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Staną się one ozdobą wnętrza, a jednocześnie zapewnią odpowiedni komfort.

Wszystkie designerskie zestawy do jadalni zawierają stół i krzesła. Ich liczba, wielkość stołu i inne parametry mogą być wybrane przez każdego klienta. Daje ci to wyjątkową możliwość wprowadzania dalszych zmian w już połączonych zestawach i dostosowania ich do własnego gustu lub do możliwości przestrzennych twojego wnętrza.

Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i produkcją solidnych mebli, więc zdążyliśmy dopracować nasze usługi do perfekcji. Nasze produkty mogą poszczycić się prestiżowymi nagrodami za wzornictwo i wieloma zadowolonymi klientami.

Obecnie produkujemy designerskie zestawy jadalniane z litego drewna w różnych wzorach i wariantach montażowych.

Designerskie zestawy jadalne i ich warianty

Wszystkie designerskie zestawy jadalne zawierają stół i krzesła. Najważniejszą rzeczą w przypadku tego typu mebli jest zapewnienie odpowiedniego komfortu, który bierzemy pod uwagę, tworząc projekty mebli. Zestawy do jadalni już na pierwszy rzut oka łączą w sobie wyrafinowany design i praktyczność. Konstrukcja stołu jest zawsze wykonana z litego drewna, najczęściej dębowego lub sosnowego. Solidne konstrukcje krzeseł do jadalni są tapicerowane skórą lub bardzo wytrzymałą tkaniną.

Zestawy jadalne Design można wybrać w następujących wariantach:

  • Designerskie zestawy jadalne 4+1 - stół i 4 krzesła
  • Designerskie zestawy jadalne 6+1 - stół i 6 krzeseł
  • Designerskie zestawy jadalne 8+1 - stół i 8 krzeseł

Z czego możesz wybierać? Asortyment jest więcej niż różnorodny! Jeśli zakochałeś się w uroku mebli retro, z pewnością zainteresuje cię zestaw jadalniany retro, w którym znajdziesz stół z litego drewna i krzesła w stylu retro. Miękka poduszka jest pokryta przyjemnym i trwałym materiałem.

Zestaw jadalniany z fotelami i owalnym stołem jest w podobnym stylu. Dostępny jest też zestaw jadalny z prostokątnym stołem.

Do mniej przestronnych wnętrz polecamy designerski zestaw jadalniany z kwadratowym stołem i czterema krzesłami w żółtej tapicerce. Nadaje się do prefabrykowanych mieszkań i jadalni, gdzie trzeba liczyć każdy wolny centymetr.

Jeśli lubisz meble w odważniejszych kolorach, polecamy zestaw jadalniany z krzesłami obitymi zieloną skórą.

Dlaczego solidne zestawy jadalniane z Mirek Furniture?

  • Oferujemy designerskie zestawy jadalniane w szerokiej gamie materiałów i wzorów. Produkujemy wysokiej jakości meble i krzesła dębowe i sosnowe, lite lub tapicerowane.
  • Zrealizowaliśmy wiele projektów i dostarczyliśmy meble do ponad tysiąca zadowolonych klientów, w tym do restauracji i pensjonatów.
  • Za nasze zestawy jadalne zdobyliśmy prestiżowe nagrody za wzornictwo.
  • Mamy pewną ilość mebli w magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć je w ciągu 72 godzin.

Nie płacisz niepotrzebnie więcej, kupując od producenta

Product added to wishlist
Product added to compare.