Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Kolekcja Texas

Ekskluzywność i ponadczasowość leżą u podstaw naszej najnowszej kolekcji na 2018 rok. Meble do salonu i jadalni z dębu Texas przynoszą unikalny design z charyzmą. Meble sprawią, że Twój salon i jadalnia staną się prawdziwym domem, w którym będziesz chciał spędzać swoje wyjątkowe chwile. Meble dostępne są w kolorze naturalnego oleju oraz palonego dębu. Wykończenie w 100% z litego drewna dębowego przekona Cię o najwyższej jakości. Dębowe meble do salonu możesz dowolnie aranżować w zależności od wielkości pomieszczenia. W kolekcji znajdziesz kilka typów i rodzajów towarów. dąb meble do salonu texas / dallas


Meble dębowe do salonu i jadalni Texas

Meble mają piękną, naturalną fakturę, w tym sęki i skazy w drewnie, które są starannie wybierane, aby stworzyć wyjątkową harmonię naturalnych mebli.
Nie bój się kupować przez internet, bo tylko my dajemy ci możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bezpośrednio przez naszą firmę kurierską. Meble są wykonywane przy użyciu najnowszych maszyn CNC, co gwarantuje najwyższą jakość. Kupując u nas, oprócz pięknych mebli otrzymujesz gwarancję satysfakcji.

dalla zdjecia

Product added to wishlist
Product added to compare.