Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Materace


W 2013 roku postanowiliśmy skupić się na materacach naprawdę wysokiej jakości. Dlatego wybraliśmy kolekcję najlepszych jakościowo materacy z Meble Mirek. Zaletą naszych materacy jest nacisk na naturalne materiały, takie jak końskie włosie, wełna owcza, kokos czy lateks. Wybierz jakość, która jest tego warta. Wybierz materace marki Mirek Furniture w najwyższej jakości teraz w promocyjnych cenach. Do łóżek z solidnym drewnianym stelażem polecamy materac Lorenzo lub materac Lorenzo + Kokos, które mają twardość H3.

Przy używaniu zdrowotnych materacy Sofia lub Julia, zalecamy, abyś kupił stelaż listwowy. Do łóżka dwuososbowego możesz wybrać dwa materace lub jeden duży. Zaletą używania dwóch materaców jest to, że między partnerami jest różnica wagi, a zatem ich zużycie może być różne. Dlatego żywotność obydwóch materacy może być różna i następnie ich wymiana na nowe. Zaleca się jednak wymianę materacy przynajmniej co 10 lat, niezależnie od ceny zakupu materaca. Wszystkie materace mają zalecaną nośność do 110 kg na osobę.

Twardość materaca

H1 - ozancza miękki materac

H2 - oznacza średnio twardy materac

H3 - oznacza twardy materac

Z pewnością nie jest prawdą, że jeśli masz problemy z kręgosłupem, materac je rozwiąże, ważne jest, żebyś porozmawiał o tym z lekarzem. W tym przypadku jednak zalecamy wybór materaca na podstawie twardości. Każdemu z nas odpowiada inny komfort leżenia, więc wybieraj według własnego uznania, a nie według ceny materaca.

Product added to wishlist
Product added to compare.