Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Kolekcja Lille

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - meble LILLE wykonane z drewna, dla wymagających. Inspirowane  w Mediolanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i projektowaniu mebli wykorzystaliśmy przy opracowywaniu i produkcji prestiżowej kolekcji Bellissimi. Meble wykonywane są przez stolarzy posiadających wieloletnie doświadczenie i praktykę. Jednocześnie meble wykonywane są ręcznie w stylu mebli wiejskich, gdzie każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. W przedniej części znajdują się charakterystyczne frezy i ozdobne wzory. Lite drewno to gwarancja niezawodności – możesz zatem liczyć na wysoką jakość nawet po latach użytkowania. Rękojeści zostały wybrane od włoskiej firmy Bosetti Marella. Zawiasy w kolorze starego mosiądzu. Meble nie mają  prowadnic na szufladach i imitują meble antyczne. Bardzo istotną różnicą jest obróbka powierzchni – do impregnacji używamy substancję, która posiada bardzo dobre właściwości czyszczące i pielęgnacyjne.


MEBLE PROWANSALSKIE WYKONANE Z DREWNA LILLE

Spełnij swoje marzenie o własnym małym królestwie dzięki meblom w stylu prowansalskim wykonanym z czystego drewna. Piękne tradycyjne meble w stylu prowansalskim LILLE, które zamienią twój dom w królestwo francuskiej wsi. W naszej ofercie znajdziesz podwójne łóżka z rzeźbionymi wezgłowiami z naturalnego drewna, które zmienią twoją sypialnię w miejsce jak z bajki. Stoły do ??jadalni i krzesła kuchenne zachwycą cię nie tylko szczegółowymi zdobieniami i pięknym francuskim wzornictwem, ale także praktycznością i wytrzymałością. W naszym asortymencie znajdziesz także komody z drzwiami i szufladami, które pomieszczą wszystkie Twoje potrzeby, mają dużo miejsca do przechowywania i zapewnią Ci idealną przejrzystość i porządek.

Meble prowansalskie są bardzo popularne - ich podstawą jest lite drewno o zachowanej fakturze - blaty są gładkie i gdy ich dotykasz, czujesz przyjemne piękno i dotyk natury. Styl jest wyjątkowy i typowy dla francuskiej wsi. Elementy vintage dominują w poszczególnych elementach mebli country, co sprawia, że styl country jest dziś poszukiwany i ponadczasowy. Drewno sosnowe jest wykorzystywane do produkcji stylowych mebli country. Wykończeniem jest wosk pszczeli, który jest nakładany na meble ręcznie. Charakterystyczne dla mebli LILLE są ceramiczne uchwyty i noże w kształcie litery V

Kolekcja mebli PROVENCE LILLE jest nowością w naszej ofercie i wierzymy, że słusznie stanie się najbardziej popularna. Wyjątkowe połączenie kolorów i detali może sprawić, że każdy mebel będzie się wyróżniał w Twoim wnętrzu. Najczęściej łączymy biel z brązem lub czystą bielą - jako dodatków używamy oryginalnych francuskich uchwytów, zawiasów i gałek, które nadają meblom prowansalskim odpowiedni charakter. Meble Lille są wykonane z czystego drewna, a do ich impregnacji używa się wyłącznie naturalnych materiałów wysokiej jakości.

Product added to wishlist
Product added to compare.