Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Meble rustykalne

Dlaczego meble rustykalne od mirek meble?

  • Tradycja produkcji od ponad 20 lat, potwierdzona przez prawie 50 000 klientów.
  • Wybierz u nas swoje stylowe meble, bezpośrednio od producenta. Postaw na meble drewniane, z których każdy element ma niepowtarzalną strukturę i oryginalny wygląd.
  • Zamówione przez Państwa meble rustykalne dostarczymy własnym transportem bezpośrednio pod wskazany adres.
  • Płatność za zamówiony towar następuje przy odbiorze mebli.
  • Oryginalne uchwyty imitujące zardzewiały metal. Wykończenie woskiem jest przyjazne dla środowiska i przyjemne w dotyku.

Nasze meble rustykalne są dostarczane do różnych hoteli, pensjonatów, ale także do firm, które wymagają najwyższej naturalnej jakości. Będzie też świetnie wyglądać w Twoim salonie i innych częściach domu. Rustykalne meble są wykonane w stylu, który przypomina pobyt na wsi, a przede wszystkim pozwala na bliższy kontakt z naturą. Przedstawiamy tradycyjne, masywne meble w rustykalnym stylu, które przetrwają niewiarygodnie długo i będą stale piękne.

Jesteśmy firmą z tradycjami, która dostarczy Ci wysokiej jakości meble rustykalne dokładnie według twojego gustu. Jedyne co trzeba zrobić to, to wybrać dany produkt bezpośrednio od producenta. Dostarczymy pod Twój adres rustykalne komody, witryny, szafy, łóżka, stoły, krzesła i inne meble, które z pewnością zapewnią Ci komfort. Meble rustykalne z pewnością nie są przestarzałe, wręcz przeciwnie, znów stają się bardzo popularne i możesz nimi urządzić cały dom w stylu rustykalnym. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mebli wykonanych z drewna sosnowego, możesz przeczytać także artykuł o typowych właściwościach i charakterze drewna sosnowego.

Product added to wishlist
Product added to compare.