Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Zestawy jadalniane


Czas, który spędzamy przy stole podczas kolacji, jest raczej mało znaczący w kontekście całego dnia, ale ma ogromne znaczenie. Wygodne siedzenie ma wpływ na to, czy posiłek będzie nam smakował, czy nie. Poza tym jadalnia jest miejscem, w którym regularnie spotyka się cała rodzina. Tutaj możemy odpocząć po długim dniu, odrobić lekcje z dziećmi i cieszyć się wszystkimi kulinarnymi przysmakami. Znajduje się w nim stół i krzesła. Najważniejszą rzeczą w przypadku tego rodzaju mebli jest to, że zapewniają one odpowiedni komfort. Oferujemy zestawy jadalniane z litego drewna w różnych wzorach i konfiguracjach

Zestawy jadalne czy osobne elementy?

Zestaw jadalniany to idealny wybór, jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy wybieraniem poszczególnych części zestawu, czyli stołu i krzeseł. Kupując zestaw, otrzymujesz wszystko w ramach jednego zakupu. Łączymy zestawy tak, by krzesła i stoły pasowały do siebie. A jeśli jesteś zadowolony z posiadanego już stołu, możesz oczywiście kupić krzesła z naszej oferty.

W prawie każdym zestawie do jadalni możesz wybrać liczbę krzeseł (4, 6 lub 8), aby stworzyć zestaw dostosowany do swoich potrzeb. Jeśli nadal chcesz sam skompletować swój zestaw jadalniany, wybierz z sekcji krzesła i stoły do jadalni.

Dlaczego zestawy jadalniane z Mirek Furniture?

  • Oferujemy zestawy jadalniane w szerokiej gamie materiałów i wzorów. Produkujemy wysokiej jakości meble i krzesła dębowe i sosnowe, lite lub tapicerowane.
  • Jesteśmy liderem w sprzedaży i produkcji mebli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielu zadowolonym klientom mieliśmy okazję udoskonalić produkcję mebli.
  • Zrealizowaliśmy wiele projektów i dostarczyliśmy meble do ponad tysiąca zadowolonych klientów, w tym do restauracji.
  • Za nasze zestawy jadalne zdobyliśmy prestiżowe nagrody za wzornictwo.
  • Mamy pewną ilość mebli w magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć je w ciągu 72 godzin.
  • Nie płacisz niepotrzebnie więcej, kupując od producenta
Product added to wishlist
Product added to compare.