Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Meble Alexandra

Ekskluzywne meble dębowe z kolekcji Alexandra to synonim meblowego luksusu. Wykończenie w całości litym czystym dębem oraz charakterystyczna kontrola, jakiej poddawany jest każdy mebel z tej serii, nadaje całej kolekcji znamiona najwyższej jakości. Znani projektanci zainspirowali się środowiskiem szwajcarskim z jego wysokim naciskiem na jakość i styl w projektach kolekcji mebli Alexandra. Wyposażając swoje wnętrze w meble z kolekcji Alexandra, uzyskasz jednolitą przestrzeń o niepowtarzalnym uroku czysto naturalnego materiału.

Alexandra meble

Meble Alexandra są wykonane z czystego drewna dębowego, łącznie z korpusem wewnętrznym i półkami. Blaty mebli mają popularny wzór parkietu. Wykończenie jest nakładane przy użyciu wysokiej jakości naturalnego oleju, który podkreśla piękno naturalnej struktury drewna, zachowując jego naturalny wygląd bez konieczności dalszej obróbki poprzez bejcowanie czy wybielanie. Dzięki temu możesz dowolnie łączyć elementy z serii Alexandra z innymi elementami naszej oferty mebli dębowychw kolorze "olej dębowy". Szuflady i drzwi szafek są wyposażone w wydłużone metalowe uchwyty i system cichego domykania, który gwarantuje wygodne zamykanie i bezproblemowe działanie nawet po wielu latach użytkowania.

Z pewnością nie będzie przesadą stwierdzenie, że meble Aleksandry są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ma ponadczasowy design, który pozostanie "na czasie" przez kolejne pokolenia. Dzięki najwyższej jakości najlepszych materiałów nie brakuje jej wytrzymałości, a niektóre elementy osiągają wagę nawet 160 kg. Wysoką wartość mebli zawdzięczamy z pewnością wybranemu materiałowi - litemu dębowi, który jest popularną podstawą i jednym z materiałów najwyższej jakości, jakie można spotkać w przemyśle meblarskim. Oprócz stołu do jadalni, wszystkie elementy kolekcji Alexandra dostarczamy już profesjonalnie zmontowane, dzięki czemu znacznie zaoszczędzisz czas i pracę. Każdy mebel jest starannie zapakowany. Po prostu wypakuj je z opakowania ochronnego i wybierz najbardziej idealne miejsce dla tego luksusowego mebla, który ozdobi twoje wnętrze!

Porto meble zdjecia

Product added to wishlist
Product added to compare.