Największa oferta mebli z litego drewna! Teraz super rabaty do -19% na prawie wszystko

Dębowe stoły do jadalni


Jeśli szukasz naprawdę dobrej jakości mebli do jadalni, które będą służyć przez wiele lat, dębowe stoły do jadalni są oczywistym wyborem. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości meble do jadalni, więc możesz wybierać spośród dębowych stołów, dębowych krzeseł, komód i innych elementów, które pozwolą ci stworzyć jednolitą, stylową jadalnię. Meble z litego drewna dzięki swoim wyjątkowym właściwościom staną się pamiątką dla następnych pokoleń! Stoły z litego dębu reprezentują precyzyjne rzemiosło i najwyższą jakość wykonania z najlepszych materiałów. Zostały one wyprodukowane w Unii Europejskiej i cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza we Francji i Niemczech.

Z czego możesz wybierać? Na przykład stół składanyidealny dla większych rodzin. Ma łatwy system składania i całkowitą długość 220 cm. Kolejną zaletą jest to, że możesz wybierać spośród kilku opcji kolorystycznych. Miłośnicy nowoczesnych wzorów będą zadowoleni stół jadalny z nogami stalowymi. Jest to połączenie materiałów o maksymalnej wytrzymałości, które idealnie pasują do siebie pod względem konstrukcyjnym. Blat stołu o grubości od 3 do 6 cm wytrzyma naprawdę duże obciążenie! Tym, którzy lubią bardziej klasyczny lub rustykalny wygląd mebli z litego drewna , spodoba się owalny stół do jadalni, rustykalny stół z nogami skrzyżowanymi w kształcie litery X lub dębowy stół z nogami w kształcie litery A.

Materiałem do produkcji wszystkich stołów z naszej oferty jest czyste drewno dębowe. Wszystkie stoły dębowe są wykończone olejem i woskiem, które chronią meble przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale jednocześnie zachowują piękno naturalnej struktury drewna. Wszystkie stoły dębowe mają wyjątkową wytrzymałość. Gwarantują one wiele lat bezproblemowego użytkowania. Inwestycja w stół z litego dębu to inwestycja w przyszłość!

hodnocení

Product added to wishlist
Product added to compare.