Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Meble prowansalskie

Meble Prowansalskie łączą w sobie elegancję i wysoką jakość litego drewna, zachwyci Cię każdy szczegół usłojenia drewna. A z jakiego materiału są wykonane tak stylowe meble? Stawiamy głównie na poczciwe lite drewno z sosny, który będzie Ci przypominać o naturze. Dostarczy Ci przyjemnych odczuć wynikających ze wspaniałej naturalnej atmosfery. Do wyboru meble w stylu prowansalskim w wersji dwukolorowej, również z patyną lub z wykonane metodą szczotkowania. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mebli wykonanych z drewna sosnowego, możesz przeczytać także artykuł o typowych właściwościach i charakterze drewna sosnowego.

Dlaczego wybrać meble Prowansalskie właśnie u nas?       

  •          produkcję mebli prowansalskich rozpoczęliśmy już w 2010 roku i od tego czasu możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów
  •          produkujemy wysokiej jakości meble z litego drewna o niepowtarzalnym stylu
  •          oferujemy możliwość wyboru pomiędzy klasycznym wariantem białym lub z patyną
  •          stale poszerzamy kolekcję o kolejne modele
  •          większość mebli z kolekcji Provence dostarczamy już zmontowane
  •          szybka dostawa w ciągu 1-5 tygodni

Czy chcesz, aby twój dom choć trochę przypominał francuską wieś? Z naszymi meblami w stylu francuskiej Prowansji wszystko jest możliwe. Są to kolekcje, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów i nic dziwnego. Nadaj więc swojemu domowi nowego ducha i nową atmosferę, meble prowansalskie są oryginalne, pomysłowe i oczywiście bardzo wysokiej jakości.

Product added to wishlist
Product added to compare.