Zestaw wypoczynkowy narożny - skóra naturalna Amber , William - narożnik po lewej stronie

WILLIAM OTM/BK-2F
Ostatnie sztuki w magazynie
9 230 zł 11 110 zł -1 890 zł
Brutto
rating
10/10 z 1 rating
Dostawa 1 - 2 tygodnie Dostawa po wyczerpaniu sztuk w magazynie 5 - 8 tygodnie

Ponad 100 000 zadowolonych klientów ( PL, CZ, SK, HU, AT, FR ).
Gwarancja najlepszej ceny (dla całej oferty).
Własny transport w dowolne miejsce w Polsce.
Płatność możliwa przy odbiorze mebli !
 

Zestaw wypoczynkowy narożny - skóra naturalna Amber , narożnik William po lewej stronie funkcja spania i przechowywania

Nowoczesna sofa narożna wykonana z prawdziwej skóry w kolorze AMBER . Sofa William jest wykonana z najlepszych materiałów. Skóra o grubości od 0,9 do 1,1 mm jest mięsista i bardzo przyjemna w dotyku, nawet przy długim siedzeniu. Sofa z rozkładaną kanapą, w której powierzchnia spania wynosi 183 x 123 cm. Łóżko jest przeznaczone do okazjonalnego spania. Ogromną zaletą sofy jest również ogromna przestrzeń do przechowywania pod całą częścią narożną sofy. Sofa William jest wykonana z prawdziwej skóry w kolorze pomarańczowo-brązowym ( PAMPAS M9030 ) i może być wykonana z tkaniny lub w innych kolorach skóry na zamówienie. Nogi sofy są metalowe i mają łączną wysokość 4 cm. Ponadczasowy wzór, który będzie modny jeszcze za wiele lat w odważnym, ale niezwykle przyjemnym kolorze Amber.

Istnieje możliwość wyboru lewego lub prawego narożnika. Sofa składa się z dwóch części, dzięki czemu wejście do mieszkania jest łatwe i wygodne. Narożnik William jest również dostępny w innych kolorach skóry - wszystkie warianty tutaj.

Rohová sedací souprava - pravá kůže oranžová, William, funkce spaní a úložný prostor

Cechy sofy

Sofa model haiti me wszystkie elementy nośne wykonane z twardego drewna sosnowego z certyfikatem FSC. Oczywiście materiał jest wolny od formaldehydu. Wypełnienie siedziska stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa bez freonu. Poduszka siedziska zapewnia mi przyjemnie twardsze siedzenie, które jest zapewnione przez stalowe sprężyny śrubowe. Oparcie fotela jest wykonane ze statycznych pasów tapicerskich, które utrzymują stały komfort odchylania nawet po długim okresie użytkowania. Pianka Pu ma doskonały skład komfortowy w części siedzącej - 25,38 kg/m3, w części tylnej - 21,30 kg/m3. Pod pachą 21,3 kg / m3.

Głębokość siedziska wynosi 60 cm.
Wysokość siedziska: 46 cm.

Całkowita szerokość siedziska 268 cm
Głębokość części narożnej 216 cm
Wysokość: 90 cm

sedačka william rozmery

Wskazówki i porady dotyczące wypróbowania tego rozwiązania

Skóra jest produktem naturalnym. Grubość skóry wynosi do 0,9 - 1,1 mm, jest bardzo przyjemna w dotyku. Meble wykonane z prawdziwej skóry zachwycają niezwykłą elegancją i jakością. Okładka skórzana zawsze nosi indywidualne cechy zwierzęcia i jest zawsze niepowtarzalna. Dlatego do większości mebli skórzanych istnieją specjalne zestawy do czyszczenia i pielęgnacji skóry

- Meble skórzane należy umieścić z dala od źródeł ciepła. Skóra będzie trwalsza i zachowa swoją typową powierzchnię.

Dostarczane
w demontażu
Materiał
Skóra
Narożnik sofy
Narożnik po lewej stronie
Funkcja spania
tak funkcja spania
Schowek - Szuflada
Tak, łącznie z miejscem do przechowywania
Kolor
pomarańczowy
Sofa
rating 10
Piekna
Product added to wishlist
Product added to compare.