Stolik kawowy z czarnymi metalowymi nogami, Lagos 64

lagos 64
Dostawa 2 - 5 tygodni
1 017 zł 1 321 zł -23%
Brutto
rating
10/10 z 2 rating
W magazynie 0 sztuk
kolor mebli
  • Olej dębowy

Ponad 100 000 zadowolonych klientów ( PL, CZ, SK, HU, AT, FR ).
Gwarancja najlepszej ceny (dla całej oferty).
Własny transport w dowolne miejsce w Polsce.
Płatność możliwa przy odbiorze mebli !
 

Stolik kawowy z czarnymi metalowymi nogami, Lagos 64

Szerokość: 1200 mm
Wysokość: 453 mm
Głębokość: 600 mm

Nowoczesny stolik kawowy w stylu industrialnym, którego konstrukcja składa się z czarnych metalowych nóg. Blat stołu jest wykonany z oryginalnej naturalnej okleiny dębowej, dzięki czemu każdy element jest autentyczny i niepowtarzalny. Stół jest wykończony olejowoskiem. Do konserwacji należy używać produktów przeznaczonych do mebli olejowoskowanych. Meble wykonywane są przy użyciu najnowszych maszyn CNC, co gwarantuje najwyższą jakość. Zapoznaj się z wszystkimi typami i modelami z kolekcji Lagos

Konferenční stolek s černými kovovými nohami, Lagos 64

Nowoczesne meble z litego drewna dębowego w połączeniu z piękną naturalną okleiną dębową wykonane w stylu industrialnym. Cechą charakterystyczną kolekcji są czarne matowe uchwyty i metalowe nogi w kolorze czarnym połączone z naturalnym drewnem. Meble przeznaczone są do nowoczesnego loftu, ale także do Twojego mieszkania, które chcesz urozmaicić oryginalnymi meblami. Pięknym elementem całej kolekcji jest to, że meble stoją na metalowych nogach w kolorze czarnym.

Meble dostarczanejuż zmontowane, z wyjątkiem półki. Oświetlenie nie wchodzi w skład zestawu. Wszystkie drzwiczki i szuflady mają system cichego domykania. Wysokie meble zaleca się montować bezpośrednio przy ścianie. Front mebla to drewno dębowe, korpus na zewnątrz to oryginalna naturalna okleina d ębowa, wewnątrz korpusu mebla znajduje się folia w fakturze dębu. Meble są więc piękne już na pierwszy rzut oka, a każdy element jest wyjątkowy dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów. Meble są przyjazne dla środowiska i impregnowane niemieckim olejem Livos.

nabytek lagos dub

Drewno dębowe to królewski materiał, który jest używany od wieków, a jego jakość potwierdzają pokolenia. Meble drewniane potrzebują lat, aby urosnąć w piękno i zyskać niepowtarzalną wartość. Drewno dębowe to królewski materiał, który ma doskonałe właściwości i jest gwarancją doskonałych, naturalnych mebli. Piękna, naturalna struktura, która z biegiem lat dojrzewa i nabiera niepowtarzalnego piękna. Drewno jest starannie suszone w piecu i pochodzi z dzikiego dębu, co gwarantuje, że w Twojej jadalni znajdzie się autentyczny element natury. Samo drewno jest twarde, więc trudno w nim zrobić wyżłobienia lub inne rysy. Dbamy o nasze środowisko naturalne, dlatego całe drewno posiada certyfikat FSC.

industrialny nabytek na černých nožičkách

Obróbka powierzchni
Olej + Wosk
Pielęgnacja mebli
Preparaty do mebli olejowoskowanych (Opti milk, Clou ...)
Waga
Domyślna pusta wartość
Rodzaj szuflady
Soft-close
Blat
Naturalna okleina dębowa
Dostarczane
w monte (złożona)
Materiał
Dąb
Ing.j.l.
rating 10
Maksymalna satysfakcja
zadowolenie
rating 10
Stol jest ladny, wysokiej jakosci, stabilny
Product added to wishlist
Product added to compare.