Meble Mirek, sprzedaż i produkcja mebli z litego drewna od 20 lat

Firma Meble Mirek jest firmą rodzinną, która została założona w 1993 roku. Zbudowaliśmy na rynku markę, która zajmuje się sprzedażą i produkcją mebli wyłącznie z litego drewna. Firma została założona przez Igora Mirka, który kieruje nią do dziś. Profesjonalnie wyszkolony zespół, liczący obecnie prawie 50 pracowników, odpowiada za twoją miłą obsługę.

Dlaczego warto kupić od nas ?

Sprzedajemy i produkujemy meble od 1993 roku,
nasza oferta solidnych mebli jest największa w Polsce,
przez ponad 20 lat obsłużyliśmy ponad 100 000 zadowolonych klientów,
dostarczymy wasze meble w dowolne miejsce w Polsce naszym własnym bezpiecznym transportem
posiadamy własny sklep w Koszycach na Słowacji,
magazynujemy meble z ponad 200 ciężarówek,
działamy w czterech krajach Sk, Cz , Hu i PL
możliwość bezproblemowego zwrotu towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania,
przy zamówieniach nie jest wymagana kaucja,
możliwość płatności przy odbiorze.

Meble, które znajdziesz w naszej ofercie, to wybór z najlepszej jakości drewna, a naszą misją jest zadowolenie każdego klienta. Drewno używane do produkcji mebli jest suszone przy użyciu najnowszej technologii. Meble Mirek, posiada własną produkcję na powierzchni ponad 2000 m2. Obecnie działamy w Austrii, na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech. Wysoką jakość potwierdza liczba zadowolonych klientów z całej Europy. Jeśli urządzasz hotel lub pensjonat, nie jest to przeszkodą. Informacje o postępach naszych realizacji znajdziesz tutaj. Zaletą jest to, że mamy w magazynie wiele mebli, które dostarczymy pod twoje drzwi naszym własnym transportem.

Adres sklepu: Južna trieda 82, Košice, 040 01
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: od 08:00 do 17:00, sobota: od 09:00 do 12:00, niedziela: nieczynne

Meble produkujemy przy użyciu najnowszych technologi

vyroba nabytku

Ważne jest, by meble, które wybierzesz, miały swoją tradycję, niewielu z nas wie, jak umeblować od razu cały dom, mieszkanie czy pensjonat. Najczęściej odbywa się to etapami, dlatego ważne jest dla ciebie, by meble, które wybierzesz, były wyprodukowane za kilka lat i wciąż w tym samym odcieniu kolorystycznym

W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne meble rustykalne, które są przeznaczone dla miłośników 20-30 lat ubiegłego wieku, jeśli tęskniłeś za życiem w czasach zamków, spełnij swoje marzenie i zbliż się do dawnych czasów. Jeśli masz pomysł na nowoczesne i luksusowe meble dla wymagających, meble dębowe są dla ciebie. Nadaj swojemu wnętrzu reprezentacyjny wygląd

Oprócz mebli z litego drewna specjalizujemy się także w produkcji mebli ogrodowych z litego drewna. Mamy szeroki zakres produkcji i jesteśmy w stanie spełnić nawet indywidualne wymagania klientów. W ofercie mebli ogrodowych znajdziesz także zestawy ogrodowe wykonane z litego dębu oraz wiele innych akcesoriów ogrodowych.

Oferujemy tylko najlepszej jakości meble

Vystava dubovy nabytek

Product added to wishlist
Product added to compare.