Dostawa GRATIS przy zamówieniu nad 1,500 zł

Łóżka dwuosobowe drewniane


Dlaczego dwuosobowe drewniane łóżka od Meble Mirek?

  • Kupuj bezpośrednio od producenta, nie przepłacaj niepotrzebnie,

  • Każde łóżko jest przetestowane i nie skrzypi nawet po latach,

  • łóżka dwuosobowe z litego drewna zachowują swój atrakcyjny wygląd przez lata,

  • Dostarczymy Twoje łóżko naszym własnym transportem w dowolne miejsce w Polsce.

  • Tradycja produkcji i sprzedaży mebli od 1993 roku jest gwarancją jakości.

Każde łóżko dwuosobowe jest produktem unikatowym, ręcznie wykonanym i doskonałym. Nasze łóżka to dzieła sztuki. Nasi doświadczeni stolarze wybierają najlepsze drewno z kilku regionów i gwarantują najwyższą jakość. Wykwalifikowani rzemieślnicy natomiast gwarantują najwyższą jakość szczegółowego wykonania poprzez swoją precyzyjną pracę i ścisły proces kontroli. Twoje podwójne łóżko będzie więc funkcjonalne przez wiele lat, a Ty będziesz mógł cieszyć się wygodnym i zdrowym snem. Jesteśmy przekonani, że tylko uczciwa praca ręczna gwarantuje wyjątkową jakość.

Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. Wybierz z naszej szerokiej oferty łóżko dwuosobowe z litego drewna. Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek dwuosobowych dla Państwa. Specjalizujemy się w nowoczesnych łóżkach małżeńskich wykonanych wyłącznie z drewna. Znajdziesz u nas również zestawy łóżek dwuosobowych ze schowkiem bądź szyfladą. Skorzystaj teraz z mega wyprzedaży na łóżka dwuosobowe z litego dębu. Nasze łóżka służą do wygodnego snu i zapewnią Państwu wykwintny relaks. W razie potrzeby możemy również wykonać na zamówienie nowoczesne dębowe łóżka małżeńskie. Jako producent dajemy Ci GRATIS stelaż do Twojego łóżka.

Jaką wielkość dwuosobowe łóżka wybrać?

Przy wyborze łóżka do sypialni decydujący jest nie tylko design, materiał i wykonanie produktu, ale przede wszystkim jego wymiary. Istnieje prosta zasada, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej szerokości łóżka. Jeśli wielkość Twojej sypialni daje Ci możliwość wyboru większego łóżka, wybierz właśnie takie. Pamiętaj jednak, że ogólny rozmiar łóżka będzie większy o ramę i ogólną konstrukcję. Zalecamy również pozostawienie miejsca na postawienie szafek nocnych, tym bardziej jeśli masz szafę obok łóżka. Jeśli nie potrafisz sobie wyobrazić układu sypialni przed zakupem łóżka, możesz użyć kartonów któe będą oddawać wymiary łóżka i dodatkowych mebli. Standardowe wymiary łóżek dwuosobowych to:

140 x 200
160 x 200
180 x 200
200 x 200

Czy pojemnik na przechowywanie w łóżku dwuosobowym jest ważny?

Martwi Cię brak miejsca na rzeczy? Nie musisz się o to już martwić. Oferujemy szeroki wybór Drewniane łóżka z pojemnikiem. Jednym z naszych najlepiej sprzedających się modeli jest model Julie, który posiada proste szuflady wysuwane z boku łóżka. Podobnie zaprojektowane są łóżka z belek w modelach Matus, Anika, Stockholm i innych.

Do niezwykle popularnych rozwiązań należą również łóżka, które posiadają schowek pod całą częścią łóżka, a schowek otwiera się z przodu dźwignięciem do góry, dzięki czemu nie potrzeba prawie żadnej przestrzeni jego używania.

Kolor łóżka dwuosobowego. Który wybrać?

Do ważnych czynników należy wybór i ogólne dopasowanie wnętrza sypialni. Na początku powinniśmy wiedzieć, czy chcemy mieć sypialnię w jasnych odcieniach (biały, kremowy, piaskowy, waniliowy), czy wręcz przeciwnie - ciemnych kolorach (niebieski, zielony, antracytowy, brązowy). Polecamy zacząć od koloru ściany i wtedy wybierać łóżka, szafy i komody. Wielką zaletą łóżek z naturalnego litego drewna jest ich uniwersalność. Gdzie można dopasować łóżko dębowe w naturalnym odcieniu do dowolnej gamy kolorystycznej i będziemy mieć gwarancję, że estetyka zostanie zachowana. Odpowiednim połączeniem jest na przykład powieszenie zasłon, w przybliżonych kolorach łóżka, które uzupełnią całość sypialni.

Product added to wishlist
Product added to compare.