Największa oferta mebli z litego drewna! Teraz super rabaty do -19% na prawie wszystko

Zestawy 1 + 4


Urządzając swoją jadalnię, jesteś ograniczony przestrzenią? Nie ma co rozpaczać. Możesz mieć stylowe meble nawet na małej przestrzeni! Zestawy jadalniane 1+4 składają się ze stołu i czterech krzeseł. Spośród oferowanych opcji możesz wybrać wariant, który nie zajmie zbyt wiele miejsca w jadalni, a jednocześnie zapewni wystarczająco dużo miejsca dla 4 osób.

W sekcji Zestawy do jadalni 1+4 możesz wybrać dodatkowe parametry dla każdego zestawu takie jak liczba krzeseł i wymiary stołu czy kolor tapicerki krzeseł. Zestaw jadalniany dla 4 osób możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb, pomysłów i co równie ważne, do wielkości swojej jadalni.

Zestawy jadalniane 1+4 i ich wymiary

W zestawach jadalnianych 1+4 są stoły o wymiarach 80 x 120 cm lub 80 x 140 cm. Najlepij będzie jeśli wybierzesz wiekszy stół dla 6 osób z czterema krzesłami. Więcej miejsca do spożywania posiłków nie zaszkodzi!

Każda osoba przy stole powinna mieć miejsce o szerokości 60 cm i głębokości 40 cm. Okrągły stół dla 4 osób powinien mieć średnicę co najmniej 100 cm. Przykładem może być zestaw jadalniany 1+4 z okrągłym stołem.

Jeśli zdarza się, że przy stole zasiada kilka osób, polecamy rozkładane stoły do jadalni, które po rozłożeniu mogą mieć długość do 200 cm lub 220 cm. Po złożeniu mają zazwyczaj 140 cm lub 160 cm długości.

Oferta zestawów jadalnianych 1+4

Ponieważ staramy się trafiać w gusta jak najszerszej grupy klientów, w naszej ofercie znajdziesz wiele różnych wzorów zestawów jadalnianych.

Jeśli chcesz dopasować swoje wnętrze do stylu prowansalskiego i francuskiego stylu country, polecamy zestaw jadalniany Provence lub zestaw rustykalny. Dla obu opcji możesz wybrać dodatkowe parametry. Oba zestawy jadalne 1+4 są wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego o niepowtarzalnym wzornictwie.

Idealnym wyborem do wnętrz w stylu retro jest zestaw jadalniany retro dla 4 osób, który składa się z owalnego stołu i 4 krzeseł tapicerowanych trwałym materiałem obiciowym w głębokim niebieskim odcieniu. W podobnym stylu utrzymany jest zestaw jadalniany z krzesłami lub zestaw jadalniany Monaco w kolorze orzech włoski.

Dla miłośników piękna nowoczesnych mebli proponujemy nowoczesny zestaw jadalniany łączący dębowy stół z kolekcji New Line i krzesła Martina.

Niedrogi zestaw jadalniany dla 4 osób to stół i krzesła w stylu skandynawskim z tapicerką w kratkę. Meble mają solidną konstrukcję z orzecha włoskiego. Blat stołu jest wykonany z naturalnej okleiny orzechowej.

Jeśli opcja kupienia zestawu jadalnego dla 4 osób nie odpowiada Ci i chciałbyś samemu skompletować meble do jadalni, wybierz z sekcji Stoły i krzesła do jadalni

Product added to wishlist
Product added to compare.