Największa oferta mebli z litego drewna! Teraz super rabaty do -19% na prawie wszystko

Łóżka z belek


W dzisiejszych nowoczesnych trendach mieszkaniowych zdecydowanie dominują materiały naturalne. Kiedy wybierasz łóżko do swojej sypialni, wybór rodzaju danego łóżka jest niezwykle ważny. To właśnie naturalne materiały, takie jak drewno, mogą czerpać ogromną ilość energii z twojego snu. Łóżka z belek są wizualnie sprawiają wrażenie masywnych, ale ich właściwości zapewniające zdrowy sen będą główną przyczyną, dla której wybierzesz właśnie te łóżko.

Łóżka z belek z litego drewna

W naszym sklepie gwarantujemy, że jeśli wybierzesz łóżka z litego drewna, otrzymasz najwyższą jakość za najniższą cenę. Naszym mottem nie jest ilość, ale jakość. Do wyboru są dębowe łóżka z belek oraz świerkowe łóżka z belek, które są cenowo atrakcyjniejsze. Każde łóżko jest wykonane z miłością do natury, zatem każde drewno posiada certyfikat FSC, co jest gwarancją, że cenimy środowisko. Aby zapewnić Ci zdrowy sen, łóżka są impregnowane wyłącznie naturalnymi olejami i farbami, które są nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska.

Dlaczego warto kupić łóżka z belek właśnie u nas?

Zaletą zakupu łóżka u nas jest to, że jako jedyni dajemy Ci już solidne drewniane łóżko ze stelażem za darmo. Na życzenie można też kupić stelaż listwowy. Każde łóżko jest kontrolowane, więc otrzymujesz produkt najwyższej klasy, gotowy do natychmiastowego używania. Łóżka z belek są budowane z myślą o pokoleniach, a długa żywotność jest gwarantowana. Zaletą jest szybka dostawa i wysyłka na zamówienie, gdzie z góry znasz dokładny czas i dzień dostawy.
Dołącz do ponad 100 000 naszych zadowolonych klientów.

Product added to wishlist
Product added to compare.