Zestawy 1 + 6


Czy przy stole jest zwykle sześć osób czy mniej? Wtedy zdecydowanie warto sięgnąć po zestawy jadalniane 1+6, które składają się ze stołu i sześciu krzeseł. Z naszej bogatej oferty sześcioosobowych zestawów jadalnianych na pewno znajdziesz idealną opcję, która będzie pasować do twojej jadalni, zapewniając jednocześnie wygodne miejsca siedzące wszystkim domownikom.

W sekcji Zestawy jadalne 1+6 możesz wybrać dodatkowe parametry dla każdego zestawu. Przede wszystkim liczba krzeseł i wymiary stołu czy kolor tapicerki krzeseł. W ten sposób możesz łatwo dostosować zestaw jadalniany dla 6 osób do swoich potrzeb, pomysłów i, co nie mniej ważne, do wielkości swojej jadalni.

Zestawy jadalniane 1+6 i ich wymiary

W zestawach jadalnianych 1+6 stosuje się stoły o wymiarach 90 x 160 cm lub 90 x 180 cm. Jeśli możesz, idealnie jest przewymiarować stół, więc na pewno nie popełnisz błędu, jeśli kupisz stół dla 8 osób (na przykład 100 x 200 cm) i sześć krzeseł. Więcej miejsca do spożywania posiłków nie zaszkodzi!

Każda osoba przy stole powinna mieć miejsce o szerokości 60 cm i głębokości 40 cm. Okrągły stół dla 4 osób powinien mieć średnicę co najmniej 100 cm. Przykładem może być zestaw jadalniany 1+4 z okrągłym stołem. Okrągły stół jadalny dla 6 osób powinien mieć średnicę co najmniej 125 cm.

Jeśli zdarza się, że przy stole zasiada więcej niż 6 osób, polecamy rozkładane stoły do jadalni, które po rozłożeniu mogą mieć długość do 200 cm lub 220 cm. Po złożeniu mają zazwyczaj 140 cm lub 160 cm długości.

Oferta zestawów jadalnianych 1+6

Staramy się trafiać w gusta jak najszerszego grona klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele już połączonych zestawów. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, dobrać inne parametry lub zainspirować się do zbudowania własnego zestawu jadalnego.

Oferujemy zestawy jadalniane w szerokiej gamie wzorów. Jeśli masz dom w stylu retro, pokochasz zestaw jadalniany retro dla 4 osób, który zawiera owalny stół i 4 krzesła obite trwałym materiałem w kolorze głębokiego błękitu. W duchu retro znajdziesz też zestaw jadalniany z fotelami lub zestaw jadalniany Monaco w orzechu włoskim.

Kolejny stylowy zestaw jadalniany 1+6 oddaje hołd pięknu prowansalskiego stylu życia. Zestaw jadalniany Provence lub zestaw rustykalny sprawi, że każde wnętrze stanie się przytulne i wniesie do niego piękno francuskiego stylu wiejskiego. W obu wariantach możesz wybrać dodatkowe parametry komponentów. Oba zestawy jadalne 1+6 są wykonane z wysokiej jakości litego drewna sosnowego o niepowtarzalnym wzornictwie.

Z kolei miłośnikom piękna nowoczesnych mebli i zwiewnych linii proponujemy nowoczesny zestaw jadalniany łączący dębowy stół z kolekcji New Line i krzesła Tina. To połączenie jest jednym z najbardziej popularnych w sekcji nowoczesnych zestawów jadalnianych!

Polecamy niedrogi zestaw jadalniany dla 6 osób, który składa się ze stołu i krzeseł w kratkę. Mebel ma solidną konstrukcję w odcieniu orzecha włoskiego. Blat stołu jest wykonany z naturalnej okleiny orzechowej.

Jeśli opcja kupienia zestawu jadalnego dla 6 osób nie odpowiada ci i chciałbyś samemu skompletować meble do jadalni, wybierz z sekcji Stoły i krzesła do jadalni

Product added to wishlist
Product added to compare.